Dzīvokļi

Dzīvokļi
Skatīt kā:
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Piltenes iela 5, Liepāja
Pārdodu 2-istabas dzīvokli, Laumas rajonā Piltenes ielā 5. Dzīvoklis atrodas 1.stāvā Staļina laika mājā, ar 3 gadu atpakaļ remontu - PVC logi, dzelzs ieejas durvis, apvienots sanmēzgls. Dzīvoklī ir centrālā apkures sistēma, bet ir arī dzīvais malkas kamīns. Māju apsaimnieko LNA, zem logiem ir vieta automašīnai. Blakus ir veikali, skolas un visa infrastruktūra. Ir iespēja mainīt dzīvokli uz lauku māju Nīcas rajonā, netālu no Liepājas. Cena 28 500 EUR. ..
28 500 €
Sudraba Edžus 4, Liepāja
Pārdod kotedža tipa dzīvokli pilsētas centrā, Sudraba Edžus ielā 4, Liepājā, tuvāk Dienvidrietumu rajonam. Dzīvoklim ir 3 stāvi, pirmajā stāvā - lielā viesistaba ar izeju uz terasi, virtuve, koridors un tualete. Otrajā - ir 3 istabas, liels balkons, apvienotais sanmezgls un palīgtelpa ar veļas mašīnu. Trešais ir mansarda stāvs ar lielu istabu un garderobi. Centrālā apkure ar individuālo siltuma skaitītāju. Ir sava slēgta sēta ar zaļu zonu un vieta automašīnai zem nojumes. Dz..
145 000 €
Zāļu iela 25, Liepāja
Pārdod divus 1-istabas dzīvokļus centrā, Zāļu iela 25. Dzīvoklīši ir apvienoti ar kopējo platību 56, 7 m2 un ir sagatavoti remontam. Dzīvoklis atrodas 1.stāvā, ir centrālais ūdens un kanalizācija, ir pievilkta gāze. Var ierīkot gāzes apkuri vai ielikt kamīnu. Dzīvoklīši pārdodas kopā. Par visiem jautājumiem un apskati zvaniet. Cena 14 000 EUR. Istabas: 1                                 ..
14 000 €
Krūmu iela 42, Liepāja
Pārdod 2-ist. dzīvokli, Laumas rajonā Krūmu ielā 42, Liepājā. Dzīvoklis atrodas 6. stāvā: 3m lodžija, PVC logi, jauni radiatori, vannas istaba – tualete atsevišķi. Visas ērtības, silts un saulains, māju apsaimnieko “LNA”. Dzīvoklim ir vajadzīgs remonts. Blakus visa infrastruktūra - veikali, skolas, bērnu dārzi, sabiedriskais transports.  Istabas: 2                                ..
18 500 €
Jūrmala, Bulduri
Pārdod 3 istabu dzīvokli Jurmalā, Bulduros. Dzīvoklis atrodas 3-jā stāvā, 67 m2, 3 izolētas istabas, lodžija, vanna ar tualetu kopā. Kārtīgi, klusi kaimiņi, sakopta kāpņutelpa, ir savs šķūnis pagrabā, kur var nolikt riteņus un visu nepieciešamo. Laba infrastruktūra – blakus skolas, bērnudārzs, restorāni, veikali, poliklīnika, sabiedriskais transports -dzelzceļa stacija Bulduri- 5 minūšu tuvumā. Blakus atrodas tenisa korti, akvaparks, līdz jurai 10 minūtes. Dzīvoklis be..
110 000 €
P.Brieža 10, Liepāja
Pārdod 2 ist. dzīvokli, Staļina laika mājā, Pulkveža Brieža ielā 10, Kārostā. Dzīvoklis atrodas 1.stāvā, 44.5 m2, augstie griesti, dzelzs ieejas durvis, PVC logi, izlīdzīnātas sienas, lamināta grīda. Dzīvoklim pieslēgta centrālā pilsētas apkure, karstajam ūdenim boileris. Blakus atrodas bērnudārzs, skola, veikali, poliklīnika, Svētā Nikolaja katedrāle, jūra, atpūtas zona Beberliņi un Tarzan parks. Māju apsaimnieko LNA. Dzīvoklis bez apgrūtinājumiem un parādiem.  ..
33 000 €
Roņu iela 5 , Liepāja
Pārdod mēbelētu 2-istabu dzīvokli, centra rajonā, Roņu ielā 5. Dzīvoklis atrodas 3.stāvā, 44m2. Ķieģeļu māja, PVC logi, dzelzs ieejas durvis, balkons. Dzīvoklī ir centrālā apkures sistēmas. Zem logiem ir vieta automašīnai. Blakus ir veikali, skolas un visa infrastruktūra. Dzīvoklis silts un saulains.  ..
32 000 €
Spīdolas iela 12, Liepāja
Pārdod 2 ist. dzīvokli, Spīdolas iela 12, Tosmarē. Dzīvoklis atrodas 3. stāvā, 49 m2. Dzīvoklis ir labā stāvoklī, PVC logi, dzelzs ieejas durvis, uz grīdas lamināts. Ir balkons, logi uz abām pusēm. Zem logiem var atstāt auto. Tīra un klūsa kāpņutelpa, nelieli komunālie maksājumi- vasarā 35 eur un ziemā līdz 100 eur. Dzīvoklis bez apgrūtinājumiem un parādiem. ..
22 000 €